Kontakta oss direkt på 031-795 30 30 eller på info@ihp.se
Start > Kontakt

Kontakt

IHP AB
Huvudkontor
Hällebergsvägen 5
SE-443 60 Stenkullen
Sverige
IHP AB
Försäljningskontor
Hertog Janplein 9
NL-5469 BK Erp
Nederländerna
Växel

euflagga


 Växel:
 Fax:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 30
+46 (0)31 795 30 39
info@ihp.se
ihpmeeting
Andreas Rexander

enflagga

svflagga


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 35
+46 (0)73 746 30 35
andreas.rexander@ihp.se
ihpandreas
Lennart Mattsson

enflagga

svflagga


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 31
+46 (0)70 620 25 82
lennart.mattsson@ihp.se
ihplennart
Daniel Mattsson

nlflaggaenflagga

svflagga

 


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 32
+46 (0)70 277 90 90
daniel.mattsson@ihp.se
ihpdaniel
Susanne Andrén

enflagga

svflagga


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 34
+46 (0)73 747 30 34
susanne.andren@ihp.se
ihpsusanne
Heidi Mattsson

enflagganlflagga

svflagga


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 36
+46 (0)73 747 30 36
heidi.mattsson@ihp.se
ihpheidi
Christian Magnusson

enflagga

svflagga


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 33
+46 (0)70 073 78 33
christian.magnusson@ihp.se
ihpchristian
Tony Hillerstedt

enflagga

svflagga


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 37
+46 (0)73 747 30 37
tony.hillerstedt@ihp.se
ihptony
Kristian Isaksson

enflaggasvflagga


 Direkt:
 Mobil:
 E-post:
 Skype:
-
+46 (0)70 949 44 73
kristian.isaksson@ihp.se
ihpkristian

IHP arbetar tillsammans med många ledande industriföretag i Europa. Som samarbetspartner och leverantör är vi kända för vår flexibilitet och vår höga kvalitet på produkter och tjänster. IHP har affärsmässig verksamhet och skapar framgångsrika långsiktiga relationer.

kunder

IHP AB

Hällebergsvägen 5
SE-443 60 Stenkullen
Sverige

  Växel:
  Fax:
  E-post:
  Skype:
+46 (0)31 795 30 30
+46 (0)31 795 30 39
info@ihp.se
ihpmeeting
Öppettider
Måndag 07:30-16:00
Tisdag 07:30-16:00
Onsdag 07:30-16:00
Torsdag 07:30-16:00
Fredag 07:30-16:00
Lördag Stängt
Söndag Stängt

Copyright © IHP AB 2005-2018. All rights reserved.
Sitemap

Våra kontor